KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7707258
nr 770 7258
Gravyr
Frankrike, 1800-tal, 37x27
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 augusti 2012
kl 17:13:56
150 kr
450 kr
250 kr
350 kr
450 kr